Koszyk jest pusty

Wskazania:  
Pronasal Control to lek w formie aerozolu do nosa, którego substancją czynną jest mometazonu furoinian. Należy do grupy leków nazywanych kortykosteroidami. Lek ten przeznaczony jest dla osób dorosłych w celu leczenia objawów kataru siennego, który występuje w określonych porach w ciągu roku i jest reakcją alergiczną wywołaną wdychaniem pyłków drzew, traw, a także innych roślin oraz zarodników pleśni i grzybów. Pronasal Control minimalizuje obrzęk oraz podrażnienia błony śluzowej nosa, a także łagodzi objawy, takie jak kichanie, swędzenie, uczucie zatkanego nosa oraz zmniejsza ilość wydzieliny. Mometazonu furoinianu nie należy mylić ze steroidami anabolicznymi w postaci tabletek lub zastrzyków, które są używane niezgodnie z przeznaczeniem przez niektórych sportowców. Lek ten stosuje się po wcześniejszym zdiagnozowaniu kataru siennego przez lekarza.

Skład:
Dawka leku (0,1 ml) zawiera:

  • substancję czynną: mometazonu furoinian (w postaci mometazonu furoinianu jednowodnego) 50 µg,
  • substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna i karmeloza sodowa (Avicel RC-591), glicerol, benzalkoniowy chlorek, roztwór, polisorbat 80, kwas cytrynowy jednowodny, sodu cytrynian, woda do wstrzykiwań.


Dawkowanie:
Lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza, lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. 

 

 

15.19zł
Teva:

Lek:

Przed użyciem prosimy zapoznać się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania,dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu, lub skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany może zagrażać Twojemu zdrowiu a nawet życiu. SUPLEMENTY DIETY NIE MOGĄ BYĆ STOSOWANE JAKO SUBSTYTUTY (ZAMIENNIKI) ZRÓŻNICOWANEJ DIETY ANI ZDROWEGO TRYBU ŻYCIA.

Syrop GrinTuss Pediatric dla dzieci tworzy powłokę ochronną, która działa jak bariera i łagodzi kaszel, chroniąc górne drogi oddechowe.
Produkt przeznaczony do postępowania dietetycznego w biegunce ostrej i przy antybiotykoterapii
Bóle różnego pochodzenia: (ból głowy, ból zębów, bóle mięśniowe, nerwobóle, bolesne miesiączkowanie itd
Gold-Vit C 1000 Forte to suplement diety zawierający opatentowaną witaminę C, nowej generacji – PureWay-C .
NeoMag Skurcz suplement diety wspomagający prawidłowe funkcjonowanie mięśni.
Suplement diety zawierający składniki przyczyniające się do utrzymania prawidłowego widzenia.
Biotyna wspomaga procesy powstawania keratyny i różnicowania się komórek naskórka oraz włosów i paznokci, poprawiając ich stan

INSPEKTORAT

Apteka podlega pod WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT FARMACEUTYCZNY

INSPEKTORAT

ZEZWOLENIE

Numer zezwolenia na prowadzenie apteki DNAiH. 8520.1.233.2014

ZEZWOLENIE