Leki i suplementy diety stosowane w schorzeniach układu pokarmowego | Apteka Internetowa Pigułka Zdrowia


Wskazania:

Kwas masłowy to składnik będący najważniejszym materiałem energetycznym dla nabłonka jelitowego. Wprawdzie kwas masłowy jest produkowany w jelicie grubym, jednak wiele czynników może zaburzyć jego produkcję (np. mało błonnika w diecie, choroby przewodu pokarmowego). Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego Debutir Forte zalecana jest w postępowaniu dietetycznym między innymi u osób z chorobami układu pokarmowego. Zaletą preparatu jest zastosowanie innowacyjnej technologii mikrootoczkowania, która zapewnia stopniowe uwalnianie maślanu sodu na całej długości przewodu pokarmowego, przy czym gwarantuje, że ponad połowa tego składnika dociera do jelita grubego.

Skład:

Maślan sodu, całkowicie uwodorniony olej palmowy, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, substancja zagęszczająca: alginian sodu, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, barwnik: dwutlenek tytanu.

Dawkowanie:

Stosować pod nadzorem lekarza. Osoby dorosłe: zaleca się przyjmować po jednej kapsułce dwa razy dziennie (rano i wieczorem). Preparat zaleca się stosować przynajmniej przez 3 miesiące. Dzieci powyżej 7. roku życia: zaleca się przyjmować po jednej kapsułce dziennie – najlepiej wieczorem. Preparat zaleca się stosować przynajmniej przez 6 tygodni. Kapsułki połykać w całości, nie rozgryzać, nie wysypywać zawartości. Przyjmować podczas posiłku, popijać letnią (lub chłodną) wodą (około 3/4 szklanki).

 

39.99zł
Polpharma:

Suplement :


INSPEKTORAT

Apteka podlega pod WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT FARMACEUTYCZNY

INSPEKTORAT


ZEZWOLENIE

Numer zezwolenia na prowadzenie apteki DNAiH. 8520.1.233.2014

ZEZWOLENIE


MOJE KONTO
Sprawdź swoje zamówienia