Produkty dla noworodków , dzieci i nastolatków | Apteka Internetowa Pigułka Zdrowia

Niezbędne produkty dla noworodków , dzieci i nastolatków


Amonowe plastry aromatyczne 5 sztuk

Wskazania:  
Choroba przeziębieniowa (inaczej przeziębienie, wirusowe zapalenie nosogardła i zatok przynosowych) to zespół objawów, które wynikają z ostrego stanu zapalnego błony śluzowej gardła, nosa i zatok przynosowych. Chyba każdy kto choć raz zmagał się z przeziębieniem wie, że są to naprawdę uciążliwe objawy. Ból gardła, katar, kichanie, kaszel, trudności z oddychaniem utrudniają codzienne funkcjonowanie i sprawiają, że jedyne na co ma się ochotę to leżenie w łóżku. Jak sobie z nimi radzić? Jednym ze sposobów wspomagających oddychanie jest stosowanie takiego środka higienicznego jak plastry aromatyczne.

Skład:

AMOLowe plastry aromatyczne zawierają starannie wyselekcjonowane olejki eteryczne. Składem nawiązujące do olejków, które wchodzą w skład leku AMOL®*, czyli:

  • mięty pieprzowej (łac. Menthae piperitae aetheroleum, którego głównym składnikiem jest mentol;
  • lawendowy (łac. Lavandulae aetheroleum);
  • cytronelowy (łac. Citronellae aetheroleum);
  • cynamonowy (łac. Cinnamomi zeylanici corticis aetheroleum);
  • goździkowy (łac. Caryophylli floris aetheroleum);
  • cytrynowy (łac. Limonis aetheroleum)[1].

Nasączone olejkami eterycznymi plastry mają unikalny zapach i kompozycję zapachową. Co więcej, dzięki swej bezpiecznej formie mogą być stosowane zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci (od 3. roku życia). Pozostają jeszcze pytania o to, jakie działanie wykazują i jak ich używać?

Dawkowanie:

Jak używać plastra, który ułatwia oddychanie? Sposób użycia jest bardzo prosty! Wystarczy ostrożnie nakleić go na suche ubranie – poniżej wskazówki, jak zrobić to krok po kroku.

Wyjmij plaster z opakowania i zdejmij folię ochronną z plastra. Gdy zdejmiesz już folię ochronną z plastra, powinnaś odklejać powoli skrzydełka plastra, a potem umocować plaster w bezpiecznej odległości od twarzy. Najlepiej przykleić plaster na wysokości klatki piersiowej (minimum 30 cm od twarzy) i palcami przycisnąć go do koszulki lub piżamy, aby mocno się trzymał.

„Dla bezpieczeństwa używaj zgodnie z instrukcją używania lub etykietą”

17.50zł
orifarm:

Wyrób med.:


INSPEKTORAT

Apteka podlega pod WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT FARMACEUTYCZNY

INSPEKTORAT


ZEZWOLENIE

Numer zezwolenia na prowadzenie apteki DNAiH. 8520.1.233.2014

ZEZWOLENIE


MOJE KONTO
Sprawdź swoje zamówienia